10 лютого у приміщенні Центру культури та дозвілля Сухополов'янської сільської ради відбулася відкрита зустріч із жителями Дідовецького старостинського округу за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Дідовецького старостинського округу Ірина Шуляк. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив директор ТОВ "Курс-Агро" Володимир Мазуренко. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі проінформував присутніх про розроблені сільські цільові програми на 2022 рік, будівництво вуличного освітлення у с. Манжосівка, співпрацю із господарюючими суб'єктами у вирішенні соціальних питань округу громади, освоєння коштів інтернет-субвенції, планів щодо проведення ремонту ЗОШ. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: поновлення учбового процесу в школі, встановлення контейнерного майданчика на території школи, заміни електропроводки у Дідівській амбулаторії, встановлення автодорожніх знаків у с. Манжосівка на трасі Київ-Суми, збільшення розміру орендної плати за використання земельних паїв, тощо. Усі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Дідовецького старостинського округу обов'язково будуть повідомлені.