Сьогодні відзначає свій День народження директор ТОВ «Прилуцький хлібодар» Микола Супруненко!

Шановний Миколо Івановичу!

Сухополов’янська територіальна громада  щиро вітає Вас з Днем народження!  Дякуємо Вам за  плідну співпрацю на постійній основі та допомогу у вирішенні важливих питань  різних сфер життєдіяльності старостинських округів нашої громади. Бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди,  родинного затишку та особистого щастя,  благополуччя, тепла, добра та   позитивного настрою! Нехай втілюються та реалізовуються всі найамбітніші плани та задуми, стабільності і успішності, подальшого розвитку і зростання Вашому підприємству.

Цінуємо Вашу допомогу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

З повагою,

Сухополов’янський сільський голова                                                                                                                                         Денис РОСОВСЬКИЙ