Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  16 лютого  2022 року о 9.00 в сесійній залі Прилуцької районної ради відбудеться пленарне засідання  19 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220 (розпорядження  сільського голови від  11 лютого 2022 року № 20  «Про скликання дев’ятнадцятої     (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради».

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1. Про звіт сільського голови щодо діяльності Сухополов’янської сільської ради та її виконавчих органів за 2021 рік.
    2. Про звіт старости Білорічицького старостинського округу №1.
    3. Про звіт старости Дідовецького старостинського округу №2.
    4. Про звіт старости Заїздського  старостинського округу №3.
    5. Про звіт старости Замостянського старостинського округу №4.
    6. Про звіт старости Знам’янського    старостинського округу №5.
    7. Про звіт старости Канівщинського    старостинського округу №6.
    8. Про звіт старости Колісниківського     старостинського округу №7.
    9. Про звіт старости Лісовосорочинського      старостинського округу №8.
    10. Про звіт старости Мазківського    старостинського округу №9.
    11. Про звіт старости Малківського   старостинського округу №10.
    12. Про звіт старости Нетяжинського старостинського округу №11.
    13. Про звіт старости Охіньківського старостинського округу №12.
    14. Про звіт старости Переволочнянського старостинського округу №13.
    15. Про звіт старости Піддубівського старостинського округу №14.
    16. Про звіт старости Погребівського  старостинського округу №15.
    17. Про звіт старости Рудівського   старостинського округу №16.
    18. Про звіт старости Ряшківського    старостинського округу №17.
    19.  Про звіт старости Смоського старостинського округу №18.
    20.  Про звіт старости Валківського старостинського округу №19.
    21. Про звіт постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства.
    22. Про звіт постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин та природокористування.
    23.  Про звіт постійної комісії сільської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту.
    24. Про затвердження Програми проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 7424185000:05:000:0744 на території Малківського старостинського округу №10 Сухополов’янської сільської ради.
    25.  Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради  від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 25549000000).
    26.  Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку  Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
    27.  Про затвердження Передавального акту Білорічицької сільської  ради.
    28.  Про включення об’єктів комунальної власності Сухополов’янської сільської ради, які можуть бути передані в оренду на аукціоні, до Переліку першого типу.
    29.  Про передачу в оренду транспортних засобів.
    30. Про зміни до структури та штатної чисельності апарату Сухополов’янської сільської ради та її виконавчих органів.
    31. Про виплати учасникам бойових дій в Афганістані та на території інших держав.
    32. Про виділення коштів на матеріальну допомогу (особам, що здійснили поховання громадян).
    33.  Про виділення коштів на матеріальну допомогу (особам, що потребують  лікування).
    34.  Про виділення коштів на матеріальну допомогу (особам, для покращення житлово-побутових умов проживання).
    35.  Про виділення коштів на матеріальну допомогу (особам, які опинилися в складних життєвих обставинах).
    36.  Про Центр надання адміністративних послуг Сухополов’янської сільської ради.
    37.  Про утворення Молодіжної ради
    38.  Про внесення змін до Положення Про старосту.
    39.  Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду.
    40.  Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду.
    41.  Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду.
    42.  Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду.
    43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки КП СП «Сухополов’янське».
    44. Різне.Фото без опису