Від сьогоднішнього дня у Чернігівській області з 21:00 до 06:00 діє комендантська година. Розпорядженням № 84 від 24.02.2022 її запровадив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус з метою підтримання правопорядку та уникнення провокацій.

Далі - пряма мова В'ячеслава Чауса:

"Шановні мешканці Чернігівщини!

Зараз своїм розпорядженням я  встановлюю комендантську годину на території усієї області з 21:00 до 06:00.

Це необхідний захід, вважаю тільки так ми можемо вберегтися від провокацій, які можливо будуть застосовуватися нашим ворогом. Зберегти життя і здоров'я наших мешканців.

Маю велике прохання: зберігайте спокій.

Я хотів би запевнити вас, що ця ніч буде спокійною, але цього не зроблю.

Ми маємо бути на сторожі, маємо очікувати будь-якого розвитку подій.

Але хочу, щоб ви знали: ЗСУ захищають Чернігів, інші населені пункти і гідно приймають виклики від російських ворогів.

У випадку надходження інформації із Суспільного телебачення, офіційних джерел, довіряйте і реагуйте адекватно.

Не довіряйте недостовірним джерелам."

За інформацією Департаменту

інформаційної діяльності та комунікацій