Українські добровольці – це символ героїзму, патріотизму  та відваги. Вони завжди перші, хто стає на захист держави, коли ворог приходить нашу  землю. 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості було прийнято постанову «Про встановлення Дня українського добровольця». Вирішено відзначати його в Україні 14 березня. Ця дата вибрана не випадково: саме в цей день 2014 р. перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці, що під Києвом, для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ – батальйон оперативного призначення Національної гвардії України ім. Кульчицького. Добровольці брали участь в Антитерористичній операції / операції Об’єднаних сил на Сході України. Пам’ятаємо  про тих добровольців та воїнів, які полягли на полі бою й не повернулись додому, до рідних домівок, до своїх батьків, матерів, коханих та дітей. Вічна слава героям, які полягли за Україну!  Герої не вмирають!

На сьогодні  під час повномасштабного вторгнення військ Російської Федерації  на територію України особливо  дякуємо Вам  та цінуємо  Ваш неоціненний внесок у Перемогу, високе почуття  обов’язку задля захисту своєї Вітчизни від ворога, готовність віддати своє життя заради незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Бажаємо Вам  міцного здоров’я, витримки, мужності та віри у ПЕРЕМОГУ!

Із Днем Українського Добровольця!

Разом ми - нездоланна сила!

Разом до Перемоги!