На виконання Указу Президента України від  16 березня 2022 року №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України», з  метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, посадовці Сухополов’янської  громади  о 09.00  ранку  долучилися до щоденної  загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Сухополов’янська громада втратила:

1.Фетісову Ніну Валентинівну (с.Лісові Сорочинці)

2.Покормяко Василя Федоровича  (с.Лісові Сорочинці)

3.Каїку Юрія Олексійовича (с.Левки)

4.Євдокімову Ангеліну Володимирівну (с.Колісники)

Вічна та світла  пам’ять загиблим!