Кожну третю неділю березня традиційно вшановуємо працівників  житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.  Щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам  слова вдячності за самовіддану, нелегку і вкрай важливу працю, адже від якісної і ефективної роботи комунальників залежить  благоустрій та  комфортне життя  громадян.

У Сухополов’янській територіальній громаді  працює  комунальне підприємство «АРТ-С», яке надає  послуги по вивезенню твердих побутових відходів у Заїздському, Замостянському, Дідовецькому  старостинських округах та адміністративному центрі громади – с.Сухополова.

Напередодні я особисто  привітав директора КП «АРТ-С» Ігоря Поправку  та колектив підприємства і  вручив  їм  грошову винагороду. Варто зауважити, що всі працівники, незважаючи на складність ситуації - воєнний стан, працюють у штатному режимі, відповідально ставляться  до покладених на них обов’язків,  надаючи  послуги населенню громади.

Бажаю Вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, родинного тепла, достатку, впевненості в завтрашньому дні, здійснення життєвих планів та сподівань!

З повагою,

Сухополов’янський  сільський голова                                                                                                                                     Денис РОСОВСЬКИЙ