Сухополов’янська ОТГ вчергове закликає мешканців та гостей громади відмовитися від пластикової атрибутики на кладовищах у поминальні дні. Уся ця штучна краса не має жодного релігійного значення, а є лише шкодою для живих людей та для довкілля. Терміни розкладання пластику становлять від 100 до 500 років. Виходить, що штучні квіти будуть розкладатися довше, ніж тривалість життя людини.
Навіть пластикові пляшки становлять меншу біду, оскільки можуть піддаватися переробці. А ось штучні квіти – ні. Набагато краще виглядають кущики живих квітів, які з любов’ю власноруч висаджені на могилці. Давайте згадувати рідних добрими справами та турбуватися про пам’ять померлих не на шкоду здоров’я живим. Щиро просимо не використовувати штучні квіти, вінки, корзини та інші ритуальні товари, виготовлені із пластику, на кладовищах Сухополов’янської громади.