Напередодні Великодніх свят  Сухополов’янська громада  надала продуктові набори  10 сім’ям  воїнів, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, сім’ям учасників АТО/ООС та  ветерану Великої Вітчизняної війни. Це сім’ї  загиблих: Сергія Безгубченка, Анатолія Потієнка, Богдана Назаренка, Віктора Лавренчука, Ярослава Кравченка, Ангеліни Євдокімової, Івана Мащенка та ветеран – Михайло Галіч.

Денис Росовський  привітав   усіх  із світлим святом  Великодня  та побажав  любові,  світла  та благополуччя у кожну родину, щирості та  добра у взаємини, а головне – здоров'я і миру.

Висловлюємо щиру вдячність за надані продуктові набори Прилуцькій міськрайонній організації  Товариства Червоного хреста України.