Великдень – світле свято, яке символізує перемогу добра над злом, життя над смертю, спонукає нас вкотре замислитися над вічними цінностями християнської моралі. Кожен у ці пасхальні дні має відчути підтримку від тих, хто поряд, наповнити серця радістю і надією на краще.

Саме тому напередодні християнського свята - Великодня Сухополов'янський сільський голова Денис Росовський відвідав жителів стаціонарного відділення Територіального центру в с. Заїзд та вручив пасхальні подуктові набори, побажавши міцного здоров’я, достатку, добра та довгожданного миру на рідній землі.

Щиро дякуємо за надані для громади великодні вироби генеральному директору ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» Людмилі Супруненко, директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку, за фінансову підтримку -генеральному директору СП «Каштан Петролеум ЛТД» Вадиму Хоменку.