14-15 травня 2022 року на стадіоні «Супутник» у м. Прилуки проходить футбольний турнір громад Прилук та Прилуцького району по збору коштів для підтримки ЗСУ. Сьогодні відбувалися футбольні баталії за вихід у фінал та півфінал серед команд ФК «ДЮСШ-1» (м. Прилуки), ФК «ДЮСШ-2» (м. Прилуки), ФК «Світличне» (Варвинська громада), ФК «Остапівка» (Варвинська громада), ФК «Гнідинці» (Варвинська громада), ФК «Орхідея» (м. Прилуки), ФК «Ветеран» (м. Прилуки), ФК «Кремінь» (Парафіївська громада), ФК «Замістя» (Сухополов’янська громада).

За результатами сьогоднішньої гри у фінал турніру вийшли команди – ФК «Замістя», ФК «ДЮСШ-1», ФК «Кремінь».

Дуже змістовну гру показала команда ФК «Замістя» нашої громади, яка крім гри, прийняла активну участь в організації турніру.

Результат гри ФК «Замістя» 2:1 ФК «Ветеран»,

ФК «Замістя» 3:1 ФК «Cвітличне».

Продовження турніру відбудеться завтра. Змагання розпочнуться о 10 годині ранку.

О 12 годині відбудуться ігри за призові місця.

Вітаємо футбольну команду «Замістя» з виходом до фіналу. Ми пишаємося Вами!

Запрошуємо усіх фанатів футболу підтримати улюблену команду. Ваша підтримка дуже потрібна й важлива. Усе буде Україна!