Сьогодні, 15 травня 2022 року, на стадіоні «Супутник» у м. Прилуки завершився футбольний турнір громад Прилук та Прилуцького району по збору коштів для підтримки ЗСУ.

За перемогу відчайдушно боролися три команди: ФК «Замістя», ФК «ДЮСШ-1», ФК «Кремінь».

У чесній боротьбі перемогла команда нашої громади ФК «Замістя»!!! З результатом ФК «Замістя» 2:0 ФК Кремінь», ФК «Замістя» 1:0 ФК «ДЮСШ-1».

Переможці нагороджені цінним призом, кубком та медалями. За результатами турніру, кошти у сумі 28350 гривень передані для потреб Збройних сил України.

Від усієї Сухополов’янської громади щиро вітаємо ФК «Замістя» із перемогою!!!! Бажаємо наснаги та нових спортивних звершень на благо України!!!

Висловлюємо подяку за постійну підтримку, увагу і роботу з командою ФК «Замістя» директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку, виконавчому директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Сергію Козиному. Окрема подяка організаторам змагань та особисто Харченку Віктору Миколайовичу, а також усім, хто долучився до збору коштів.

Віримо в Збройні сили України! Віримо в нашу перемогу! Слава Україні!