У Сухополов’янській територіальній громаді по населених пунктах старостинських округів продовжуються роботи з  підсипки ґрунтових доріг, які  не мають  твердого покриття. 26 травня   в  с.Сухополова (адміністративний центр громади)   по вул. Незалежності, а  в с. Пирогівці  по вул.Удайській  було організовано підвезення   цегляного бою  для підсипки дорожнього полотна та виконано його  розрівнювання спеціалізованим транспортом.

Висловлюємо слова вдячності директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку, депутатам  Сухополов’янської сільської ради Олексію  Івахненку та Юрію Цибенку,  ФОП  Зуєву Максиму  за організацію підвезення підсипки, надання  спеціалізованого транспорту та палива.

Окрема подяка  директору ТОВ «ВТФ «Керамік-Прилуки» Юрію Брусову за  надання матеріалу для підсипки  доріг – 7 машин цегляного бою (56 м3 ).

Сподіваємося на подальшу співпрацю та плідну роботу на користь жителів громади. Працюємо далі.