28 травня в смт.  Линовиця відбувся благодійний турнір з футболу. Спортивну зустріч провели на підтримку ЗСУ.

Участь у змаганнях взяли 6 команд: ФК “Замістя” (Сухополов’янська ТГ), команди “Ветеран”, “ДЮСШ”  та “ЗСУ” (м. Прилуки), ФК “Світличне”              ( Варивинська ТГ) та команда Линовицької об’єднаної територіальної громади.

Команди було розбито на 2 підгрупи по 3 команди в кожній. Вони між собою визначили переможців у своїх підгрупах.

Півфінальні та фінальні етапи змагань, як і очікувалося, пройшли напружено та в безкомпромісній боротьбі. Перемогу у турнірі здобула команда ФК “Замістя” обігравши у фінальному матчі команду ФК “Світличне” з рахунком 2:1. Третьою стала команда Линовицької об’єднаної територіальної громади.

Ця перемога – це подяка тим людям, які нас захищають.  Головний приз турніру 2 тисячі гривень та мішок цукру команда – переможець передала Збройним силам України.    Вкотре висловлюємо подяку директору ТОВ "Прилуцький Хлібодар" Миколі Івановичу Супруненку за підтримку ФК "Замістя" Сухополов'янської ОТГ. Наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!!! Разом ми сила!!!