01 червня  в адміністративному центрі Сухополов’янської громади – селі Сухополова  відбувся  урочистий  прийом  сільського  голови Дениса Росовського  з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у якому взяли участь  представники нашої майбутньої молодої та талановитої еліти: переможці цьогорічних Всеукраїнських предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань, а також  діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, батьки яких загинули захищаючи територіальну цілісність і незалежність нашої держави на Сході країні - в зоні проведення АТО/ООС.

Вітав усіх  зі святом  присутній на заході  голова  Прилуцької районної військової адміністрації  Володимир Чернов, після чого  разом із  заступником  Олесею  Кісленко  були вручені  подарунки дітям.

Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  привітав усіх із Міжнародним  днем захисту дітей  і  вручив  Почесні грамоти Сухополов’янської  сільської ради  кращим учням закладів освіти  громади за сумлінне навчання і вагомі здобутки в інтелектуальних, творчих конкурсах і спортивних змаганнях  у 2021-2022 навчальному році: Вавіловій Вікторії -  учениці 8 класу Дідівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Дремлюзі Назару -  учню 11 класу Охіньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Овсяковій Василині –  вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Сухополов’янської сільської ради; Руденко Анні - учениці 10 класу Дідівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Овчаренко Ліні – учениці 10 класу Сухополов’янської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

До слова була запрошена  представниця юного покоління  Ліна Овчаренко, яка висловила подяку керівництву громади за влаштоване свято і зазначила,  що   повномасштабна війна йде на всіх можливих фронтах, один з яких – культурний, адже ворог руйнує музеї, бібліотеки, цінні колекції, але  українці  ніколи не втратять українську пісню, яка зараз, як ніколи, лунає у всіх куточках світу.

Варто зауважити, що в нашій громаді є діти - нащадки наших Героїв, які боронили кордони нашої країни  з 2014 року – Денис Лавренчук (син Віктора Лавренчука - с.Рудівка) та Дар’я Самойленко (донька Анатолія Потієнка - с.Валки). Усі учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять за загиблими  внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Цього дня  голова  громади Денис  Росовський  вручив  дітворі  подарунки.

Після урочистої частини  наймолодші учасники заходу  мали змогу відпочити на дитячому майданчику з гойдалками та батутами. До уваги присутніх були запропоновані майстер-класи, зокрема з виготовлення оберегів -  ляльок-мотанок, які будуть передані воїнам ЗСУ,  плетіння сіток  за участю опікунів  та прийомних батьків. Юнаки спілкувалися  з представниками роти охорони Прилуцького районного територіального  Центру комплектування та соціальної підтримки про особливості військової професії.

По завершенню заходу дітвору пригощали смаколиками.

Висловлюємо щирі  слова вдячності ресторанному комплексу «GRAND FAMILY», особисто Світлані Бутенко та директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку за допомогу в організації свята.

Віримо  в майбутнє нашої країни! Віримо в ПЕРЕМОГУ! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!