09 червня  відбулося  засідання виконавчого комітету сільської ради, на розгляд якого  вносилося  12 питань. Ураховуючи важливість своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та закладів бюджетної сфери Сухополов’янської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період, виконавчий комітет затвердив заходи по підготовці закладів бюджетної сфери Сухополов’янської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років. Заслухавши доповідь  начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою,  містобудування та архітектури Сергія Проценка виконком ухвалив рішення «Щодо визначення переліку об’єктів, яким заборонено відключення електропостачання без погодження з районною військовою адміністрацією на  території  населених пунктів Сухополов’янської територіальної громади, зокрема тих, що забезпечують роботу адміністративного центру та старостинських округів, об’єктів централізованого водопостачання, що перебувають у комунальній власності сільської ради, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), закладів охорони здоров’я та захисних споруд сільської ради.

З метою організованого та планового виконання комплексу заходів з укриття населення у разі виникнення надзвичайної ситуації на території Сухополов’янської громади члени виконкому затвердили План укриття населення в захисних спорудах та найпростіших укриттях на території Сухополов’янської сільської ради, з яким детально ознайомив начальник відділу організаційно-кадрової роботи та з питань цивільного захисту сільської ради  Валерій Петренко.

Також на засіданні була затверджена Програма заходів з територіальної оборони Сухополов’янської сільської ради на 2022 рік з метою виконання повноважень сільської ради у сфері національного спротиву та  завдань з територіальної оборони місцевого значення.

Заслухавши доповідь  заступника начальника фінансового відділу сільської ради Світлани Пятуніної, члени виконкому схвалили звіт про виконання бюджету Сухополов`янської сільської територіальної громади за I квартал 2022 рік та внесли зміни до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік».

У ході засідання виконкому була затверджена проектно-кошторисна документація по робочому проєкту «Капітальний ремонт автомобільної дороги комунальної власності вулиці Івана Мазепи  в с.Заїзд Прилуцького району Чернігівської області».

Під час засідання  були ухвалені рішення про затвердження складу постійно діючої комісії сільської ради із встановлення факту отруєння бджіл та  складу Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі,  протидії торгівлі людьми, профілактики соціально – небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя.

На засіданні виконкому  був присутній заступник начальника Прилуцького РУ ГУ ДСНС України в Чернігівській області Вячеслав Самаль, який проінформував присутніх про стан пожежної безпеки в населених пунктах, садівничих товариств  та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на території Сухополов’янської сільської ради, а також про правила поводження людей на водних об’єктах, в місцях масового відпочинку біля водойм на території Сухополов’янської сільської ради та недопущення їх загибелі.

Розглядалися  й інші важливі для життєдіяльності громади  питання. Члени виконкому працювали конструктивно та злагоджено.