Сьогодні за ініціативи сільського голови Дениса Росовського для дітей, які перемістилися до Сухополов’янської громади внаслідок війни, було проведено безкоштовну екскурсію до еко-пасіки «Диво-Мед» у селі Маціївка.

Під час екскурсії діти змогли власноруч зліпити та розфарбувати вироби із глини, виготовити свічки, подивитися на бджолине життя та побігати досхочу на природі. Загадавши бажання, діти і дорослі кріпили стрічки на символічному дереві. Ще була дегустація різновидів меду, трав’яного чаю, варення з бузини та куштування смачного кулішу.

Дуже хочеться, щоб у житті кожної дитини були лише сонячні, радісні дні, а війна, окупація, міни - це усе було несправжнім, у кіно, у книгах….

Україна переможе, заради майбутнього наших дітей! Життя переможе! Інакше бути не може! Адже, добро завжди перемагає зло!