Сьогодні, 11 червня, на стадіоні  в смт Мала Дівиця  в рамках Благодійного Чемпіонату та Кубка   з футболу «Мирне Небо – 2022» по збору коштів для підтримки ЗСУ за перемогу відчайдушно боролися  ФК «Замістя» (Сухополов’янська громада) та ФК «Дівиця» (Малодівицька громада). У результаті запеклої боротьби з рахунком 2:1 перемогу здобула ФК «Замістя». Так тримати! Щиро вітаємо нашу команду і бажаємо впевнено  йти до перемоги!

Висловлюємо подяку за постійну підтримку ФК «Замістя» директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку, виконавчому директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Сергію Козиному, а також усім небайдужим, хто долучається до збору коштів для підтримки Збройних сил України.

Запрошуємо вболівати за свої команди! Віримо в нашу Перемогу! Віримо в Збройні сили України! Слава Україні!