15 червня сільський голова Денис Росовський спільно із посадовцями сільської ради провів виїзний особистий прийом громадян у селі Знам'янка Знам'янського старостинського округу.

Під час зустрічі із місцевим населенням Денис Росовський проінформував населення про діяльність Сухополов'янської ОТГ в умовах війни, видачу гуманітарної допомоги соціально-незахищеним категоріям громадян.

Громадянами піднімалися питання збільшення кількості рейсів автобусного сполучення, дефіциту паливно-мастильних матеріалів, благоустрою вулиць села Знам'янка тощо. Питання, віднесені до компетенції громади, прийняті до розгляду.

Дякуємо місцевим мешканцям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч. Тримаймося у цей нелегкий час.

Цього дня у селі Знам'янка відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті сільської ради по розгляду звернення місцевої мешканки.