19 червня, на стадіоні  в с.Замістя  в рамках Благодійного Чемпіонату та Кубка   з футболу «Мирне Небо – 2022» по збору коштів для підтримки ЗСУ за перемогу відчайдушно боролися  ФК «Замістя» (Сухополов’янська громада) та ФК «Динамо» с.Гнідинці (Варвинська громада). У результаті запеклої боротьби з рахунком 4:0 перемогу вкотре виборола  ФК «Замістя». Так тримати! Щиро вітаємо нашу команду, яка впевнено рухається до  перемоги!

Висловлюємо подяку за постійну підтримку ФК «Замістя» директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку, виконавчому директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Сергію Козиному, а також усім небайдужим, хто долучається до збору коштів для підтримки Збройних сил України.

Запрошуємо вболівати за свої команди! Віримо в нашу Перемогу! Віримо в Збройні сили України! Слава Україні!