29 червня 2022 року  відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому за ознакою статті, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя Сухополов’янської сільської ради. Засідання провела голова Координаційної ради – Андроніка Тарасенко, перший заступник сільського голови.

На засіданні Координаційної ради розглядалося 6 питань:

1. Про результати роботи з попередження підліткової злочинності, дитячого алкоголізму та інших негативних явищ  в молодіжному середовищі.

Інформувала: Кузьменко Тетяна Миколаївна - начальник сектора ювенальної превенції відділу превенції Прилуцького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

2. Про стан роботи з профілактики пияцтва, алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх.

Інформувала: Оляновська Наталія Григорівна – головний спеціаліст служби у справах дітей Сухополов’янської сільської ради.

3. Про рівень захворюваності населення на туберкульоз на території Сухополов’янської сільської ради.

Інформувала: Степашко Наталія Петрівна – завідувач Прилуцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради Чернігівської області.

4. Про проведення заходів з профілактики туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби із соціально-небезпечними хворобами в  закладах загальної середньої освіти Сухополов’янської сільської ради.

Інформувала: Рева Тетяна Анатоліївна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Сухополов’янської сільської ради.

5. Про проведення інформаційних заходів з профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу фахівцями, працівниками стаціонарного догляду, соціальними робітниками територіального центру соціального обслуговування.

Інформувала: Веремієнко Оксана Вікторівна – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради.

6. Алгоритм реагування на випадки насильства та взаємодія з суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі.

Інформував: Олексенко Сергій Васильович – старший інспектор відділу превенції Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Члени Координаційної ради активно долучалися до обговорення питань порядку денного. По кожному питанню були ухвалені відповідні рішення.