30 червня сільський голова Денис Росовський спільно із першим заступником сільського голови Андронікою Тарасенко та секретарем сільської ради Ольгою Євтушенко провів виїзний особистий прийом громадян у селі Пологи Піддубівського старостинського округу громади.

Під час зустрічі із місцевим населенням сільський голова проінформував про діяльність Сухополов'янської ОТГ в умовах війни, надання допомоги соціально-незахищеним категоріям громадян, відновлення електропостання внаслідок стихії.

Громадянами піднімалися питання збільшення кількості рейсів автобусного сполучення, поштового та медичного обслуговування населення, забезпечення балонним газом, тощо. Усі озвучені питання прийняті для опрацювання.

Дякуємо місцевим мешканцям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.