Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований. Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність.

Саме тому, 8 липня небайдужі жителі села Манжосівка відгукнулися на прохання старости Дідовецького старостинського округу Ірини Шуляк та здійснили покіс трави на кладовищі села Манжосівка біля автодороги Київ-Суми.

За кілька годин 22 місцеві мешканці впорядкували територію кладовища та прилеглої до нього зони, яка набула зовсім іншого вигляду.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до благоустрою. Нехай добро, зроблене Вами, обов’язково повернеться сторицею. Наближаємо перемогу разом.