15 липня голова Сухополов’янської територіальної громади Денис Росовський разом із старостою Ніною Свистун та депутатом Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Вітою Солоревою   відвідали  с.Тихе  Заїздського старостинського округу –  один з населених пунктів,  будівлі  жителів якого зазнали руйнувань внаслідок ракетного обстрілу  російської федерації 13 червня 2022 року. Керівництво Сухополов’янської громади надає допомогу місцевим жителям у поступовому  відновленні зруйнованих помешкань, зокрема дахів. За фінансової підтримки і сприяння громадського діяча  Сергія Коровченка  і Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» цього дня  до вищезгаданого населеного пункту було  доставлено  100  листків шифера на загальну суму 36 тисяч гривень з метою подальшої передачі його в першу чергу місцевим жителям, які проживають у селі і потребують відновлення житла (Мирошник Т.М.- 20 шт., Устюжанина О.М. - 20 шт., Дмитренко Н.О. – 20 шт.,  Замай В.М.– 20 шт., Чала А.І. – 10 шт.,  Чайковський С.Ю. – 5 шт.,  Чучук Б.І. – 5 шт.). Місцеві жителі  мали змогу безпосередньо  поспілкуватися з очільником громади з питань, які їх найбільше турбували.

Висловлюємо слова щирої вдячності громадському діячу  Сергію Коровченку, Всеукраїнському об’єднанню «Батьківщина» за небайдужість та вчергове  надання допомоги  з відновлення житла жителям громади. Окрему подяку висловлюємо керівнику  ДП «Дослідне господарство  Прилуцької дослідної станції   Інституту садівництва національної академії аграрних наук України» Олегу Піщенку за надання транспорту. Ваша допомога на сьогодні в умовах  воєнного стану в державі є важливою та необхідною. Цінуємо Вашу підтримку та сподіваємося на подальшу співпрацю на користь жителів територіальної громади.

Разом ми – сила! Разом до перемоги!