З метою утримання в належному стані автомобільних доріг у Сухополов’янській громаді поступово продовжуються роботи із грейдерування, яке застосовується для вирівнювання дорожнього полотна з ґрунтовим покриттям. 26 та 27 липня 2022 року грейдер громади виконував  роботи з благоустрою по старостинських округах. У Погребівському старостаті було прогрейдеровано вул.Генеральську, вул.Перемоги та частково вул.Ніжинську. У  Білорічицькому  старостаті були виконанні роботи з грейдерування та розчистки узбіч доріг при в’їзді до с.Білорічиця, доріг від  с.Бажанівки до с.Погреби  та від с.Білорічиця до с.Дмитрівка.

Зробимо нашу громаду затишною і комфортною для проживання! Роботи будуть продовжені. Працюємо далі.

Все буде Україна! Злагоди та миру всім нам!