05 липня 2022 року в районі засновано та зареєстровано БЛАГОДІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ», на рахунок якої вже перераховано близько 1,5 млн. гривень від суб’єктів господарювання в агропромисловому секторі.

Враховуючи складну ситуацію в країні та скрутне становище кожного українця, просимо в міру своїх можливостей долучитися до збору коштів на придбання важливого озброєння та оснащення боєздатній армії непереможного народу.

Реквізити для допомоги:

Номер рахунку отримувача: UA263535530000026004300259231

Банк отримувача: ТВБВ № 10024/0311

ЄДРПОУ: 44821176

МФО: 353553

Отримувач: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ»

Призначення платежу: Благодійна допомога для потреб Української армії.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ» закликає усіх, хто має велике серце допомогти воїнам ЗСУ! Для нас дуже важливою є підтримка всіх небайдужих людей, організацій, підприємств задля досягнення спільної мети.

Віримо в себе та Україну, підтримуємо один одного та ЗСУ! Не забуваймо, що в єдності наша сила та Перемога!

Допоможемо нескореній армії народу України разом!

За інформацією відділу економічного

та агропромислового розвитку, транспорту

та зв’язку районної державної адміністрації