11 серпня 2022 року в рамках Всесвітньої продовольчої програми (WFP) ООН за сприяння БО «Чернігівська МЕРЕЖА» Сухополовянська сільська рада отримала продовольчі набори.Продовольчі набори 11 серпня та 12  серпня були видані жителям адміністративного центру громади – с.Сухополова та 19 старостинським округам, а саме: Заїздському,  Канівщинському,  Колісниківському, Лісовосорочинському, Малківському,  Охіньківському, Переволочнянському, Піддубівському,  Рудівському,  Валківському,  Білорічицькому, Дідовецькому, Замостянському, Знам’янському, Мазківському, Нетяжинському, Погребівському, Ряшківському та  Смоському. У старостинських округах гуманітарну допомогу отримали соціально незахищені верстви населення: внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю  І групи та діти з інвалідністю, багатодітні сім’ї, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, учасники бойових дій в Афганістані та на території інших держав, діти- сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, сім’ї воїнів загиблих в АТО, сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, вдови/вдівці, які самі виховують дітей.

Висловлюємо слова щирої вдячності  суб’єктам господарської діяльності за надання транспорту та допомоги в завантаженні і розгрузці продуктових наборів, а саме: ТОВ «Агрікор Холдинг», ТОВ «Прилуцький хлібодар», ТОВ «Агрофірма «Надія», ФГ «Синагро», ТОВ «Ресурс  Агро», ФГ «Лада-СВА», ФГ «Промінь», приватному підприємцю Володимиру Івахненку,  жителю с.Заїзд Григорію Кравченку, небайдужим місцевим жителям, а також депутатам Сухополов’янської сільської ради Юрію Цибенку, Сергію Тінюкову, Олександру Шуляку та  Ярославу Луцаку. Ваша допомога на сьогодні в умовах  воєнного стану в державі є важливою та необхідною. Цінуємо Вашу підтримку та сподіваємося на подальшу співпрацю на користь жителів територіальної громади.

Разом ми – сила! Разом до перемоги!