14  серпня  відзначала свій 85-річний ювілей ветеран праці, жителька с.Погреби  (Погребівський  старостинський округ) Федорець Віра Григорівна. Щиро привітали  ювілярку  Сухополов’янський  сільський  голова  Денис Росовський, депутат сільської ради Віталій Метейко та староста  Погребівського старостинського округу Володимир Хоменко,   які  висловили слова вдячності за багаторічну працю, бажали їй міцного-міцного здоров’я,  позитивних емоцій, мирного неба,  благополуччя  та  довголіття. Денис Росовський вручив Вірі Григорівні Почесну грамоту Сухополов’янської сільської ради  за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві та з нагоди 85-річчя від Дня народження.

Ювілярці було приємно  отримати подарунок та відчути  увагу і турботу у такий особливий для кожного день.

Від усієї громади щиро вітаємо ювілярку  з Днем народження ! Многії літа Вам, Віро Григорівно, та Божого благословення!