Заклади загальної середньої освіти Линовицької ОТГ готуються до роботи в новому 2022-2023 навчальному році. На території ради функціонує 3 заклади загальної середньої освіти та 3 заклади дошкільної освіти. Всі заклади освіти та укриття обстежені комісійно. Нині до очного навчання готові всі 6 закладів. Навчання в новому навчальному році в Линовицькій школі буде проводитися змішано, в решті освітніх закладів громади буде проводитися дистанційно. Повністю мережа сформується на 5 вересня. Остаточні рішення (обов’язково з батьками!) прийматимуться 25-27 серпня.

За кошти громади облаштовано протирадіаційне укриття: приведено у відповідність евакуаційні шляхи, виготовлено план евакуації, встановлено таблички руху, каналізацію та підключено воду, створено запаси медичних засобів, проведено штучну вентиляцію.

За інформацією Прилуцької

районної військової адміністрації