1 вересня у наших школах – не в усіх, лише в максимально безпечних – почнеться очне навчання» - говорить начальник Прилуцької РВА Володимир Чернов

На території Сухополов’янської громади функціонує 13 закладів загальної середньої освіти, 8 закладів дошкільної освіти (з них 2 ЗДО – сезонні) та комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа». 5 закладів освіти мають укриття, які обстежені комісійно.

Очного навчання в закладах освіти громади не планується.

Навчання в новому навчальному році буде проводитися в 4 закладах загальної середньої освіти змішано, у 9 освітніх закладах – дистанційно.

Повністю мережа закладів буде сформована 1 вересня. Остаточні рішення щодо форми навчання прийматимуться 25-27 серпня (обов’язково з урахуванням думки батьків).

Проводиться підготовка укриттів, приведено у відповідність евакуаційні шляхи, виготовлено плани евакуації, встановлено таблички руху, створено запаси води, медичних засобів. За кошти громади здійснена побілка, заміна електромереж, за спонсорські кошти –відмостка фундаменту, побілка.

Рухаємось далі.

За інформацією Прилуцької