Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 18 серпня 2022 року № 105 «Про проведення  засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 23 серпня 2022 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у Сухополов’янському сільському клубі за адресою: с.Сухополова, вул.Закарпатська, буд.1.

На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1.Про схвалення Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).

2.Про  внесення змін до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 25549000000).

3.Про затвердження Інструкції з діловодства в Сухополов’янській сільській раді та її виконавчих органах.

4.Про взяття на квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

5.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Сухополов’янської сільської ради від 30 квітня 2021 року № 224 «Про затвердження складу та Положення про координаційну раду у справах дітей».

6.Про надання дозволу щодо видалення зелених насаджень.

На засіданні виконавчого комітету будуть розглянуті  й інші питання.