Шановний В’ячеславе Анатолійовичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження  від Сухополов’янської територіальної  громади!  Бажаємо Вам як  професійному керівнику міцного здоров’я, сили духу,  витримки, мужності, впевненості, цілеспрямованості та  твердості у прийнятті важливих рішень у   цей складний для всіх час, коли ворог не припиняє тероризувати наші домівки. Втілення та реалізації всіх найамбітніших  планів у  відбудові  та стабільному поступальному розвитку територіальних громад  області та держави в цілому, і хай  з Вами поруч завжди будуть надійні  друзі, колеги, однодумці.

Удачі Вам, успішних проектів, омріяної перемоги, миру, добра, родинного затишку та особистого щастя!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

З повагою

Сухополов’янський сільський голова                                                                                                                                               Денис РОСОВСЬКИЙ