24 серпня –  День Незалежності нашої  держави! Незламний Український народ заплатив  надвисоку ціну  за право жити у вільній і  незалежній  державі, а сьогодні, згуртувавшись, дає гідну відсіч російському агресору. Кожна з територіальних громад України має своїх  загиблих Героїв, вшанування   пам’яті  про яких  має бути  обов’язком кожного з нас. Сухополов’янська громада  постійно надає допомогу та підтримує родини наших загиблих. Ушановуючи світлу пам'ять Героїв, 24 серпня Cухополов’янський сільський голова Денис Росовський, старости Валківського старостинського округу Антоніна  Нестеренко,  Рудівського старостинського округу Ніна Пашук, Колісниківського  старостинського округу Наталія Зуєва та працівники сільської ради  поклали квіти до могил тих, хто  загинув виборюючи  незалежність і соборність нашої держави як на Сході країни, так і під час забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації на території України: Сергій Безгубченко (адміністративний центр громадис.Сухополова), Віктор Лавренчук (с.Рудівка), Анатолій Потієнко (с.Боршна), Ангеліна Євдокімова (с.Колісники), Богдан Назаренко (с.Валки) та  Ярослав Кравченко (с.Густиня).

Низько вклоняємось  перед величчю їх подвигу. Висловлюємо слова  глибокої вдячності,  шани і підтримки  батькам за виховання Героїв! Пам’ять про подвиги захисників назавжди залишиться в  наших серцях. Віримо в нашу  Україну, у нашу Перемогу! Ніколи не пробачимо ворогу жодне втрачене життя захисників та захисниць!

Вічна пам'ять загиблим! Світла пам'ять Героям! Герої не вмирають!