З моменту нападу російської федерації на Україну пройшло шість місяців страшної, кривавої та підступної війни, яка торкнулася життя кожного українця.Шість місяців болю та сліз, шість місяців незламності, віри та героїзму. Шість місяців вдячності Збройним силам України, волонтерам, союзникам, партнерам. Ми теж не повинні стояти осторонь, адже це – першочерговий обов’язок кожного громадянина країни і разом з тим маленький внесок у нашу Велику Перемогу.

З метою посилення обороноздатності військових частин під керівництвом начальника районної військової адміністрації були проведені наради з керівниками сільськогосподарських підприємств та головами фермерських господарств, де підтримано ініціативу суб’єктів господарювання щодо допомоги нашого району Збройним силам України, зокрема стосовно збору коштів із розрахунку 100 гривень за 1 га орендованих земель.

Шановні жителі району! Враховуючи складну ситуацію в країні та скрутне становище кожного українця, просимо в міру своїх можливостей долучитися до збору коштів на придбання важливого озброєння та оснащення боєздатній армії непереможного народу.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ» оголошує збір коштів для потреб Української армії.

Реквізити для допомоги:

Номер рахунку отримувача: UA263535530000026004300259231

Банк отримувача: ТВБВ № 10024/0311

ЄДРПОУ: 44821176

МФО: 353553

Отримувач: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ»

Призначення платежу: Благодійна допомога для потреб Української армії.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ» закликає усіх, хто має велике серце допомогти воїнам ЗСУ! Для нас дуже важливою є підтримка всіх небайдужих людей, організацій, підприємств задля досягнення спільної мети.

Участь кожного з нас показує, що ми – єдині, тому ваша участь дуже важлива у цей час війни! Долучайтесь! Дякуємо вам!!

Віримо в себе та Україну, підтримуємо один одного та ЗСУ! Не забуваймо, що в єдності наша сила та Перемога!

Усі ваші внески будуть спрямовані Збройним Силам України! Слава Україні! Героям Слава!

Дякуємо Вам за підтримку. Ваша допомога безцінна

 

За інформацією Прилуцької

 районної військової адміністрації

Фото без опису