ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та  детального плану території земельної ділянки площею 2,0000 га, кадастровий номер 7424185000:07:000:0182, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із «01.03 Для ведення особистого селянського господарства» на «11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на території Сухополовянської сільської ради Прилуцького району, Чернігівської області.

З метою громадського обговорення на офіційному сайті Сухополовянської сільської ради Прилуцького району, Чернігівської області в розділі «Оголошення» за посиланням https://shp-gromada.gov.ua – оприлюднений звіт про стратегічну екологічну оцінку та Детальний план території.

Строк громадського обговорення складає 30 днів з дати публікації даного повідомлення.

Зауваження і пропозиції до зазначеної у даному повідомленні містобудівної документації подаються на Сухополов’янського сільського голову за адресою: 17542 Чернігівська обл., Прилуцький р-н, с. Сухополова, вул. Чернігівська, буд. 32.

Контактна особа Каленіченко Віта Володимирівна 0687227882.

Сухополов’янська сільська рада