На території Сухополов’янської сільської ради проведено ямковий експлуатаційний ремонт пневмо-струменевим методом автомобільної дороги загального користування місцевого значення Білещина – Замістя С251507, протяжністю 1,4 км, що перебуває на балансі Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації. Висловлюємо подяку голові Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславу Чаусу та голові Прилуцької районної державної адміністрації Володимиру Чернову за сприяння у вирішенні цього важливого питання для громади.

Також ремонтні роботи проведено по вулиці Густинській від автодороги Т2524 (Борзна-Ічня-Прилуки) до в’їзду в с. Замістя, яка перебуває в комунальній власності Прилуцької міської ради та вулиці Шевченка в с. Замістя.

Роботи проведені ТОВ «ІНЕЙТС» за фінансової підтримки ТОВ «Прилуцький Хлібодар» та ФГ «Деметра-Агро МС», які є надійними партнерами у вирішенні соціально-економічних питань громади. Дякуємо директору ТОВ «Прилуцький Хлібодар» Миколі Супруненку та голові ФГ «Деметра-Агро МС» Володимиру Мусієнку за співпрацю!

Працюємо далі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису