Крайньої літньої неділі у Свято Першої Пречистої 28 серпня 2022 р. здійснений тестовий заїзд Велоекомаршруту "Золота нитка Сухополов'янської громади", присвячений 31-й річниці Незалежності України. Велоколона, очолювана вчителем історії та правознавства Заїздської школи, активістом, Головою Молодіжної ради при Сухополов'янській сільській раді Ігорем Хоменком, рушивши від районного центру м. Прилуки, відвідала та проїхала близько 40 привабливих природно-екологічних культурно-історичних та інфраструктурно-туристичних місць центральної частини нашої сільської громади за ниткою маршруту: Заїзд (Козацький курінь, місця відпочинку) - Сухополова - Густиня (Троїцький монастир, Гать, Природний заказник) - Боршна (Іллінська гора монаха, Джерела) - Манжосівка (Глинщина) - Дідівці (Музей Костомарова, Храм, ставок комплекс відпочинку).

Проїхали загалом 47 км власне територією громади з багатьма точками зупинки та відпочинку. Варто відзначити, що маршрут доступний для здійснення широкими віковою, гендерною, соціальною категоріями з середнім рівнем фізичного розвитку, умінь їзди на велосипеді та станом власне самого транспортного засобу.

В перспективі:
- комплексне надання повного спектру екскурсійно-туристичних послуг на маршруті;
- цифровізацію маршруту та пам'яток, участь в грантах, проєктах, конкурсах;
- здійснення нових маршрутів громадою.
Тож запрошуємо, з нами цікаво!)

Наші контакти: Ігор Хоменко (екскурсії, маршрути)