Щорічно 17 вересня, ураховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей, відповідно до Указу Президента України  №830/2008   відзначаємо День рятівника.

Напередодні, 16 вересня,  Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  взяв участь в урочистостях з нагоди Дня рятівника. У вітальному слові сільський голова привітав з професійним святом, висловивши слова шани,  поваги   та вдячності людям  сильним духом за їх нелегку щоденну працю, котрі з честю забезпечують надійний захист  життя людей від вогню та стихії. Побажав  здоров’я,  миру,  добробуту у родинах, злагодженої та плідної роботи, сил та енергії для подальших успіхів у їх небезпечній та відповідальній праці.

Денис Росовський відзначив  Почесною грамотою Сухополов’янської сільської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, самовідданість, мужність та оперативність під час виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника  підполковника служби цивільного захисту СЕРДЮКОВА Віталія Олександровича – начальника відділу організації профілактичної роботи цивільного захисту Прилуцького районного управління ДСНС України у Чернігівській області, а також  відповідними Подяками Сухополов’янської сільської ради ГОРБАЧА Сергія Миколайовича -   водія 12 державної пожежно-рятувальної частини (м. Прилуки) 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернігівській області; прапорщика служби цивільного захисту НАГОРНОГО Тараса Васильовича – командира відділення 12 державної пожежно-рятувальної частини (м. Прилуки) 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та старшину служби цивільного захисту ПОНОМАРЕНКА Михайла Петровича – старшого водія 12 державної пожежно-рятувальної частини   (м. Прилуки) 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернігівській області.

Приймали щирі вітання зі святом, Подяки, Почесні грамоти також від начальника Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області Андрія Ткаченка, начальника 3 ДПРЗ  ГУ ДСНС України у Чернігівській області Володимира Зуба,  начальника Прилуцької районної військової адміністрації Володимира Чернова, голови Прилуцької районної ради Олега Дмитренка та  Прилуцького міського голови  Ольги Попенко.

Сухополов’янська громада вітає усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника! Кожен ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага. Бажаємо мирного неба, щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей! Тримаймося  та наближаймо Перемогу тільки разом! Все буде Україна!