Приємно відзначити, що  Сухополов’янська територіальна громада за активну громадську позицію, небайдужість, підтримку, безцінний вклад у зміцнення бойової спроможності ЗСУ, вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності  та з нагоди 31-ї річниці Дня Незалежності України отримала Грамоту  від голови ГО «ПАТРІОТ -ПРИЛУКИ» Олександра Дуденка, яка була передана  Сухополов’янському сільському  голові  Денису Росовському.

Важливо наголосити, що це  Грамота не лише посадовцям, старостам,  працівникам та колективам установ сільської ради, а в першу чергу кожному небайдужому  жителю  Сухополов’янської громади, кожному суб’єкту господарювання, волонтерам, благодійникам, які  вже декілька років поспіль  постійно, щоденно, згуртувавшись   у надважкий час  – ще з початку збройного конфлікту на Сході нашої держави, а потім і під  час широкомасштабного вторгнення російського агресора на нашу землю не були байдужими, долучалися до надання необхідної допомоги нашим захисникам та захисницям, завдяки активній громадянській позиції і  самовідданості яких Перемога стає ближчою.

Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!