На виконання вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» повідомляємо про початок 21 вересня 2022 року громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СІБКОР ПРИЛУКИ» (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планової діяльності №20221139249), зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
1. Планова діяльність:
«Будівництво під’їзної залізничної колії з встановленням вагонних ваг, маневрового пристрою та навантажувального бункеру по станції Прилуки регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», для потреб ТОВ «СІБКОР ПРИЛУКИ».
2. Тривалість громадського обговорення становить 30 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
3. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності - Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 192 аркушах.
4. Звіт з оцінки впливу на довкілля знаходиться за адресою:17581, Чернігівська область, Прилуцький район, с. Малківка, вул. Франка, буд. 37б у приміщенні Малківського старостинського округу №10 Сухополов’янської сільської ради.
5. Контактна особа – староста Малківського старостинського округу №10 Сухополов’янської громади Крашіненко Сергій Олександрович, т. 0666218944.
6. Ознайомлення зі змістом звіту ОВД можливе з 21 вересня 2022 року щодня з 8.00 до 17.00, крім перерви з 13.00 до 14.00 та вихідних.