21 вересня відбулося  засідання виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого  вносилося  9 питань. Першочергово  члени виконавчого комітету  заслухали  доповідь начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, містобудування та архітектури Сухополов’янської сільської ради Сергія Проценка про хід виконання заходів щодо підготовки об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року, який зазначив, що розпорядженням Сухополов’янського сільського голови від 05.07.2022 року № 87 була створена комісія з перевірки готовності об’єктів теплового господарства, водопостачання, житлових будинків та закладів бюджетної сфери Сухополов’янської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період, якою було  проведено ряд обстежень стану готовності джерел водопостачання та теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року. Повідомив, що станом на 20.09.2022 року за результатами комісійного обстеження інженерних споруд централізованого та нецентралізованого питного водопостачання населення в Сухополов’янській сільській раді, було вжито ряд заходів щодо дотримання норм експлуатації водозабірних свердловин, безпеки споживання питної води, утримання об’єктів водопостачання  відповідно до санітарно-технічних норм.   З метою підвищення   енергоефективності, енергозбереження та в рамках комплексної підготовки об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період в установах та закладах сільської ради вживаються відповідні заходи.           З метою  заміщення споживання природного газу альтернативними джерелами опалення впроваджуються  заходи  по заміні котлів.  Для  підготовки спеціалізованої техніки для прибирання снігу  в зимовий період було здійснено  технічне обслуговування та технічний огляд  автогрейдера. На сьогодні всі заявки установ сільської ради на фінансування енергоносіїв, робіт та послуг, пов’язаних з підготовкою до роботи в осінньо-зимовий період, профінансовані у повному обсязі. Заборгованості з оплати за комунальні послуги Сухополов’янська сільська рада немає. Члени виконкому після доповіді ухвалили відповідне рішення.

Начальник  відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Рева  детально проінформувала   членів  виконкому про стан готовності закладів освіти до 2022-2023 навчального року та роботи  в осінньо-зимовий період. Повідомила, що на 2022-2023 навчальний рік мережа закладів загальної середньої освіти складає 9 закладів ( з них 2 ліцеї, 1 гімназія, 2 загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів та 4 загальноосвітні школи І-ІІ ступенів). 4 із 9 або (44,5%) закладів – малокомплектні (мережа сформована відповідно до  перспективного плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти Сухополов’янської сільської ради на 2022 – 2026 роки). Станом на 05.09.2022 року  у закладах загальної середньої освіти  навчаються 892 учні. Особлива увага приділяється внутрішньо переміщеним особам яких у Сухополов’янській громаді 66, з них дітей шкільного віку - 45. Сформована потреба на забезпечення зимовим одягом та ноутбуками для забезпечення освітнього процесу. Повідомила, що за погодженням з Прилуцькою  районною військовою адміністрацією всі заклади загальної середньої освіти громади здійснюють освітній процес за дистанційною формою навчання (форма організації освітнього процесу залежить від наявності та готовності укриття, а також рішення батьків, і  може змінюватись впродовж навчального року в залежності від безпекової ситуації). Основним завданням для керівників закладів освіти було створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану, підготовка споруд цивільного захисту до використання за призначенням та приведення їх у відповідність згідно з діючими нормами. На балансі відділу освіти, молоді та спорту  Сухополов’янської сільської ради перебуває 5 ПРУ, з них 4 перебувають в закладах загальної середньої освіти  (Дідівський ліцей, Сухополовянський ліцей, Замістянська гімназія, Охіньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), 1 в Сухополов’янському закладі дошкільної освіти «Радість». Щоб забезпечити шкільні укриття швидкісним інтернетом, як зазначила Тетяна Рева, було подано заявку на участь у проекті від Міністерства цифрової трансформації України «WI-FI  в укриття». У межах кампанії вже проведено інтернет в укриття та очікується необхідна техніка. Робота по облаштуванню протирадіаційних укриттів в закладах освіти Сухополов’янської сільської ради відповідно до вимог буде продовжена. Начальник проінформувала про вжиті заходи по підготовці закладів освіти до опалювального сезону. Заслухавши доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту Тетяни Реви, члени виконкому ухвалили відповідне рішення.   

У ході засідання  членами виконавчого комітету були внесені зміни до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік», зокрема, враховуючи звернення жителів, на  придбання будівельних матеріалів для облаштування зупинок в с. Манжосівка та с. Замістя; а також на поточний ремонт водопровідної мережі в  с. Погреби; на придбання генератора для Охіньківського закладу дошкільної освіти; на закупівлю 6 генераторів в заклади загальної середньої освіти.

З метою забезпечення своєчасного і якісного призову громадян 1995-2004 років народження на  строкову військову службу, організованого відправлення призваних до військових частин у жовтні-грудні 2022 року, виконавчий комітет сільської ради ухвалив рішення «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу  у вересні – грудні 2022 року».

З метою забезпечення благоустрою населених пунктів та здійснення  контролю за видаленням зелених насаджень по старостинських округах на території громади члени виконкому ухвалили рішення щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Малківського та Канівщинського старостинських округів.

Також на засіданні було ухвалено рішення про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки та затверджені Програма ремонту та утримання доріг комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції) та Програма забезпечення пожежної безпеки на об’єктах комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на 2023-2024 роки.

По всіх питаннях порядку денного були ухвалені відповідні рішення. Засідання виконавчого комітету пройшло злагоджено та конструктивно.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису