Сьогодні відзначає свій День народження  народний депутат України

Дубіль Валерій Олександрович!

Шановний Валерію Олександровичу!

Сухополов’янська територіальна громада  щиро вітає  Вас з Днем народження!  Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, сил і наснаги, здійснення заповітних мрій та сподівань під мирним небом незалежної України.  Нехай  добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, наповнюючи  життя  світлом та  теплом.

Сподіваємося на подальшу співпрацю та цінуємо Вашу  допомогу  жителям нашої Сухополов’янської громади на постійній основі, яка на сьогодні в умовах  воєнного стану в державі є такою важливою та необхідною.

Нехай Вас завжди супроводжує удача, реалізовуються  найамбітніші плани та задуми, натхнення,  мудрості та виваженості на депутатській ниві в ухваленні важливих рішень для нашої держави.

Миру та  Божої Благодаті  на многії літа! Разом до Перемоги! Все буде Україна!

З повагою

Сухополов’янський сільський голова                                                                                                                                                    Денис РОСОВСЬКИЙ