Після оголошеної перерви 28 вересня  відбулося друге  засідання 23 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого були розглянуті питання, а саме: «Про утворення лічильної комісії» та  «Про дострокове припинення повноважень секретаря Сухополов’янської сільської ради восьмого скликання Євтушенко О.А.».

Депутати сільської ради, ухваливши рішення про утворення лічильної комісії, обравши її склад та голову, шляхом таємного голосування більшістю голосів висловилися проти дострокового припинення повноважень секретаря Сухополов’янської сільської ради восьмого скликання Євтушенко О.А. Секретар сільської ради Ольга Євтушенко подякувала депутатам  за висловлену довіру та підтримку.

Після розгляду питань порядку денного у питанні «Різне» депутати обговорили важливі питання життєдіяльності громади, зокрема депутат сільської ради Володимир Бобошко на прохання жителів громади вніс пропозицію стосовно роботи робочої групи щодо перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів в частині  перейменування вулиць в честь Героїв громади (наприклад, в адміністративному центрі громади с.Сухополова перейменувати одну з вулиць на вул.Сергія Безгубченка).

Депутат сільської ради Сергій Тінюков  озвучив депутатське звернення від 22 депутатів сільської ради щодо необхідності, ураховуючи воєнний стан, зменшення надходжень до сільського бюджету та необхідність економії бюджетних коштів, внесення на розгляд наступного пленарного засідання  сесії сільської ради питання щодо внесення змін до структури та штатної чисельності апарату Сухополов’янської сільської ради та її виконавчих органів.

Унесені на сесії депутатські звернення, пропозиції, будуть враховані та  розглянуті у визначені законодавством терміни.