Шановні жителі Сухополов'янської громади, які утримують велику рогату худобу (корів). Нагадуємо Вам, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції" від 16 серпня 2022 року №918 Ви маєте можливість отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

Спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності надається на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, - у розмірі 5300 гривень на одну корову, але не більше 530000 гривень для одного отримувача.

Отримувач повинен мати у власності від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства. Заявка на отримання бюджетних коштів подається через особистий електронний кабінет до Державного аграрного реєстру https://www.dar.gov.ua

За детальними консультаціями щодо отримання бюджетних коштів Ви можете звернутися до адміністративного центру громади за тел. 50550 або особисто за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 220, 4 поверх.

Фото без опису