Схоже, наші тестувальні велозаїзди-акції стають традиційними щонедільними. Тож і минулої неділі 4 вересня під проводом учителя історії та правознавства Заїздської ЗОШ І - ІІ ступенів, активіста, Голови Молодіжної ради при Сухополов'янській сільській раді Ігоря Хоменка відбулася велоакція "Знаними й маловідомими шляхами громади", присвячена Героям Захисникам та Захисницям України та 31-річчю підняття Державного Прапора України над будівлею Верховної Ради. Маршрут пролягав селами та пам'ятками громади: Манжосівка (Глинщина) - Боршна (Іллінська гора монаха) - Валки (Гать, "Чисті Джерела Бонакви", відкриття нової мережі продуктових магазинів "Копійка") - Смош (приватний аеродром) - Високе (старовинна унікальна дерев'яна Свято-Богоявленська Хрещенська церква) - Густиня (Свято-Троїцький монастир, Гать, природний заповідник) - Дідівці (музей М. Костомарова, храм Св. Параскеви Сербської, ставок) загальною протяжністю близько 44 км. Тож запрошуємо, приєднуйтесь до наших наступних велоподорожей!)