Кожного дня  війни  з російським агресором Україна платить надто дорогу ціну за свою свободу та незалежність – життям  її найкращих доньок та синів.  13 жовтня, напредодні Дня  захисників і захисниць України, у Прилуцькій районній військовій адміністрації відбувся захід  по вшануванню світлої  пам’яті наших Героїв, які боролися і загинули за незалежність України.

Під час заходу начальник Прилуцької РВА Володимир Чернов  вручив представникам сімей загиблих  відзнаки (посмертно), серед яких згідно з Указом Президента України від 14 березня 2022 року № 134 «За особисту мужність під час виконання бойових завдань, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі була нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) молодший сержант – ЄВДОКІМОВА Ангеліна Володимирівна. Нагороду отримала   племінниця Ангеліни - Скрипка Катерина Миколаївна.

Відважна та світла  Ангеліна Євдокімова  (с.Колісники, Колісниківський старостинський округ) загинула 28 лютого 2022 року   при виконанні службових обов’язків  в результаті бойових дій під час  повномасштабного вторгнення російської федерації  на Україну.

Не пробачимо ворогу жодне втрачене життя! Герої не вмирають! Слава Україні!