Шановний Олеже Миколайовичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження від Сухополов’янської територіальної громади! Зичимо Вам  як цілеспрямованому керівнику здійснення всіх планів та задумів,  для реалізації яких бажаємо  міцного-міцного  здоров’я,  життєвих сил, невичерпної енергії та  оптимізму.

Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають, надихають та підтримують  Вас, а поруч завжди будуть справжні  та надійні друзі, колеги та однодумці.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з нашою громадою.

Бажаємо наближення омріяної Перемоги та Миру в нашій незалежній державі! Все буде Україна!

З повагою