Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 20 жовтня 2022 року № 133 «Про проведення  засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 26 жовтня 2022 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у адмінприміщенні Заїздського старостинського округу за адресою: с.Заїзд, вул. Михайлівська, 40

На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1. Про звіт комунального підприємства «АРТ-С» Сухополов’янської сільської ради.

2. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

3. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 25549000000).

4. Про затвердження Програми підтримки первинної медико-санітарної допомоги та надання медичних послуг населенню громади понад обсяг, передбачених Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2023 рік.

5. Про затвердження Програми харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік.

6. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на 2023 рік.

7. Про затвердження Програми надання пільг окремим категоріям громадян Сухополов’янської сільської ради з оплати послуг зв’язку на 2023-2027 роки.

8. Про затвердження Програми надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, послуги зв’язку сім’ям воїнів, загиблих в Афганістані, АТО/ООС, особам з інвалідністю по зору та слуху 1 і 2 груп на 2023-2027 роки.

9. Про затвердження складу комісії для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.

10. Про внесення змін до Програми ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

11. Про внесення змін до Програми вуличного освітлення Сухополов’янської територіальної громади на 2022-2024 роки.

12. Про надання дозволу на  видалення зелених насаджень.

13. Про призначення піклування.

14. Про укладання Договору.

15. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку.

16. Про присвоєння поштової адреси.

17. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомості.

На засіданні виконавчого комітету будуть розглянуті інші питання.