9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Сьогодні  особисто як очільник Сухополов’янської громади разом з начальником відділу культури і туризму сільської ради Лесею Овчаренко та директором КЗ «Центр культури та дозвілля»  Наталею Пономаренко  мав нагоду  привітати Вас з професійним святом,  висловити  найщиріші слова вдячності за Вашу важливу, самовіддану,  сповнену творчого неспокою працю та вручити Подяки Сухополов’янської сільської ради  за сумлінну творчу працю, високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток культури громади та з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва наступним колективам КЗ «Центр культури та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради:

1. Народному аматорському вокальному гурту «Струни душі» (художній керівник – Ростислав Кисляков).

2. Народному аматорському  вокальному ансамблю «Феєрія» Переволочнянського будинку культури ( художній керівник -  Володимир Куриленко).

3. Народному аматорському ансамблю української пісні «Ряшківські нащадки» Ряшківського будинку культури  (художні керівники – Сергій Костюк, Надія Вовнянко)

4. Вокальному ансамблю «Либідь» Охіньківського будинку культури  (художній керівник –  Сергій Садовий).

5. Вокальному ансамблю «Чарівниці» Смоського будинку культури (художній керівник – Володимир Семенець).

Грамоти   відділу культури і туризму сільської ради отримали

1.  Сич Галина Миколаївна – майстриня вишивальниця с. Колісники

2.  Шень  Олена Миколаївна - художниця- аматор с. Смош

3.  Рябова Тетяна Іванівна – художниця – аматор, художник - оформлювач КЗ « Центр культури та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради.

4.  Якименко Ангеліна Павлівна – учасниця художньої самодіяльності Канівщинського сільського клубу.

5.  Турчин Оксана Миколаївна - учасниця художньої самодіяльності Білорічицького  будинку  клубу.

Шановні працівники  культури!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  своєю творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну, прославляючи рідну Сухополов’янську громаду, здобуваючи перемоги у численних конкурсах та фестивалях. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету дозвольте привітати і побажати Вам  та Вашим родинам  міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку і душевної злагоди, наснаги та творчих успіхів. Цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток культури громади! Наближаймо Перемогу кожен на своєму фронті! Тримаймося разом!

З повагою