З сумом повідомляємо, що у жорстокій війні з російським агресором загинув Герой нашої громади, уродженець села Охіньки, старший солдат, старший механік-водій 9-ї роти оперативного призначення (на БТР) 3-го батальйону оперативного призначення (на БТР) Олександр Сердюк.

Життя відважного воїна обірвалося на передовій 10 листопада 2022 року поблизу населеного пункту Кюрдюмівка Бахмутського району Донецької області внаслідок отриманих поранень не сумісних з життям.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. У цей важкий для всіх нас час розділяємо біль втрати та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять і слава українському Герою, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Про дату та час церемонії прощання з Героєм буде повідомлено пізніше. Поховають воїна на кладовищі у селі Охіньки.